منوی اصلی

درباره وبلاگ

لینک روز

آرشیو مطالب

دریافت کد بارش قبل از بالای وبلاگ

Digital Clock - Status Bar

مرجع وبلاگ نویسان جوان


امکانات

استخاره با قرآن
استخاره با قرآن

فال حافظ

فال انبیا
فال انبیا

ساز مورد علاقتون چیه؟!

۱۳٩۱/۱٠/۱۳ساعت ۸:٠٩ ‎ب.ظ

پیانو:
شما شخصیت آرامی دارید.تفکر منحصر به فرد شما، شما را از دیگران متمایز می  کند.آرزوهای شما یا خیلی دور هستند یا خیلی نزدیک وبین این دو ستاره ای از  آرزو برای شما چنان نمی درخشد که نظر شما را جلب کند. تخیل زیبایتان  توانایی آنرا دارد تا به حقیقتی دست یافتنی و ملموس تبدیل شود حتی اگر  دیگران آن را تأیید نکنند.

گیتار :
به اصطلاح شما فردی سرزنده و فعال هستید.در ارتباط خود با دیگران به دنبال  واژه های درشت نمی گردید. شاید گاهی برای صحبت کردن از احساسات خود دچار  مشکل می شوید ولی سعی کنید تا از آنچه هستید راحتتر باشید.کلام شما ساده  اما دلنشین است و یکی از ویژگیهای شما آن است که اگر کسی را دوست بدارید  نمی توانید به راحتی او را فراموش کنید. روابط اجتماعی مناسبی دارید.

ویلون:
شما فردی بسیار زیرک و باهوش هستید و متوجه نکاتی می شوید که دیگران از  آنها غافلند. به زبان ساده یعنی مو را از ماست می کشید .باید در مسیر زندگی خود پا پیش بگذارید تا بتوانید موفق شوید و قبل از انجام هر کاری درباره ی آن بیندیشید تا موقعیت های خوب را شکار کنید. غرور شما قسمتی از شخصیت  شماست پس نه به راحتی آنرا زیر پا بگذارید و نه آنرا سر سختانه برای خود  حفظ کنید.خوشبختی شما در گرو استفاده ی به موقع از لحظه هاست، لحظه و زمان  را از دست ندهید.

 


سنتور:
رفتار شما بسیار دلنشین است اما گاهی دیگران را از خود می رنجانید و این به دلیل شرایطی است که برای شما به وجود می آید. همیشه فکر می کنید که دیگران شما را درک نمی کنند اما این قضاوت در برخی موارد اشتباه است.یک نکته ی  مهم دیگر این است که برای رسیدن به مقصد باید صبر پیشه کنید و جالب تر آن  که خود نسبت به این موضوع آگاه هستید.


ارگ:
شما یک فرد کاملا״ احساساتی هستید.با آنکه در بعضی مواقع آنرا بروز نمی  دهید اما به این فکر می کنید که آیا کسی که دوستش دارید نیز به شما می  اندیشد؟ بدانید که او نیز شما را تا حد امکان دوست دارد.حس و نوع عشق شما  از عشق های صادقانه است که شاید برای کمتر کسی اتفاق بیفتد.

 برچسب‌ها:

gt-66

gt-66

http://gt-66.persianblog.ir

زندگی زیباست اگر تو بخواهی...

زندگی زیباست اگر تو بخواهی...

زندگی زیباست اگر تو بخواهی...

زندگی زیباست اگر تو بخواهی...

قالب پرشین بلاگ

قالب پرشين بلاگ

قالب وبلاگ

Free Template Blog